Vitajte v umeleckej galérii 

Art Papánek

 

Objavte čaro originálnych obrazov malovaných dušou umelca

Materiál a technika maľby

Skúšam rôzne praktiky a prispôsobujem sa jedinečným a novým technológiám, ktoré prináša doba. Tvorím na plátno talianskym akrylom značky Maimeri a používam rôzne štruktúrovacie a reliéfne pasty a gély pre dosiahnutie čo najvýraznejšieho efektu.  Neónové, fosforové a metalické akrylové farby sú rovnako súčastou tvorivého repertoáru. Maľujem štetcami aj špachtlovou technikou.

Tvorivosť umeleckých diel

Maľujem kreatívne postrehy z okolia aj animované abstrakcie z vnútra mojej fantázie. Počas tvorenia používam rôzne artefakty, ktoré mi udrú do očí . Snažím sa do diela zakomponovať materiály, ktoré vnímam v celistvosti s projektom diela. Nebránim sa akýmkoľvek spôsobom ovláčniť plátno, a priniesť mu jedinečnosť kreácie v podobe použitých komponentov. Nechajte sa spútať víziou, ktorú vám na plátno prinášam. Do diela vtesnávam aj nálady a emócie, ktoré občas vznikajú pod dejom udalostí môjho osobného života.

Inšpirácia prichádza zvnútra.

Detaily diela

Každý obraz je signovaný a dodaný s certifikátom pravosti. Na záver je ošetrený akrylovým lakom na zakonzervovanie farieb. Taktiež sú pomaľované a lakom ošetrené  boky a dá sa zavesiť rovno na stenu bez použitia rámu.  Ten si nakoniec každý vyberá sám podľa pocitu a interiéru. Závesný systém je dodaný s dielom.

Aktuálne

Možnosť aktívne sa podielať na tvorbe objednaného diela s vlastným prispením a pridaním ruky k dielu! 🙂 Stačí si dohodnúť spoločný termín a môžete sa stať súčasťou tvorby obrazu, ku ktorému budete mať vzťah.

                                   

                      DODANIE

Možnosť osobného dodania v rámci Bratislavy alebo ZDARMA kuriérom do 3 pracovných dní. 

Obrazy sú dôsledne zabalené v niekoľkých vrstvách ochrannej fólie v kartónovom obale. 

null